KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10827702

nr 1082 7702

1800-tal, ej signerad, Flicka, 44x32

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 9 januari 2017
kl 18:23:40